DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

KOGO SZUKAMY?

Szukamy utalentowanych specjalistów posiadających wiedzę i umiejętności w dziedzinie informatyki, matematyki, teleinformatyki i cyberbezpieczeństwa, gotowych dołączyć do zespołu ekspertów Sił Zbrojnych RP i służyć swoim doświadczeniem Państwu Polskiemu. Oferujemy stanowiska dla osób cywilnych i żołnierzy zawodowych.

5 kroków rekrutacji

KROK 1 - Wypełnij formularz
KROK 2 - Przyślij CV
KROK 3 - Weryfikacja CV
KROK 4 - Rozmowa kwalifikacyjna
KROK 5 - Decyzja o wyniku rekrutacji!

Miejsca i Oferty pracy

NIEZBĘDNE WYMAGANIA

Pełnoletniość
Obywatelstwo polskie
Niekaralność
Pełnia praw publicznych
Preferowane wyższe wykształcenie

CO ZROBIĆ JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY PODJĘCIEM PRACY

Jeżeli chcesz podjąć pracę lub służbę wojskową w resorcie obrony narodowej wypełnij poniższy formularz i wyślij nam swoje CV. Odezwiemy się do Ciebie, gdy będziemy rekrutować na stanowisko odpowiadające Twoim zainteresowaniom, wiedzy i kwalifikacjom.

Jak przebiega proces rekrutacji

WYPEŁNIJ KRÓTKI FORMULARZ I DOŁĄCZ SWOJE CV.

Jeśli będziemy mieli ofertę odpowiednią do twoich kwalifikacji, to skontaktujemy się z Tobą z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną.

BĘDZIEMY CHCIELI CIĘ POZNAĆ, ZWERYFIKOWAĆ KWALIFIKACJE I PODANE INFORMACJE ORAZ POROZMAWIAĆ O WZAJEMNYCH OCZEKIWANIACH.

Zależy nam na budowaniu efektywnego i zgranego zespołu realizującego wymagające i ambitne zadania. Im lepiej poznamy się na tym etapie rekrutacji, tym lepiej będzie układała się nasza współpraca w przyszłości.

OSTATNIM ETAPEM REKRUTACJI ZAWSZE JEST PROCEDURA SPRAWDZAJĄCA.

Wszystko dlatego, że pracujemy w środowisku danych wrażliwych i informacji niejawnych. W naszym zespole mogą pracować wyłącznie osoby o nieposzlakowanej opinii.