Kolejna edycja HackYeah 2020!

TERMIN

Początek: 27 listopada 2020 godzina 17.45

Zakończenie: 29 listopada 2020 godzina 17.00

REJESTRACJA

W tym roku rejestracja jest ONLINE i całkowicie bezpłatna na stronie: https://hackyeah.pl/

O CZYM MÓWI HACKYEAH

Hackathon - wydarzenie skupiające kreatywne osoby, które hakują rzeczywistość i rozwiązują globalne problemy za pomocą wszelkich posiadanych narzędzi. Hack Yeah 2020 potrwa 40 godzin i tyle czasu potrzebujesz na znalezienie rozwiązania potrzebnego do wygrania.

KTO MOŻE DOŁĄCZYĆ DO HACKYEAH?

Dosłownie wszyscy! Możesz być programistą, programistą front-end, UXerem, programistą gier, kreatorem Sec, grafikiem, webmasterem, inżynierem, menadżerem produktu lub niezwykle kreatywną osobą. Każdy uczestnik może pracować jako samotny wilk lub w zespole - do 6 osób. Możesz być częścią więcej niż jednego zespołu!

ZADANIE

Aplikacja weterana

OPIS ZADANIA

W Siłach Zbrojnych RP służy ponad 100 000 żołnierzy , a duża część z nich brała udział w misjach poza granicami kraju. Od 1953 roku braliśmy udział w ponad 90 akcjach, w których wzięło udział ponad 115 000 polskich żołnierzy i robotników. Część z nich szczęśliwie wróciła do domu, część straciła tam zdrowie, a jeszcze inni nie wrócili, oddając życie w służbie Ojczyźnie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom weteranów oraz mając na uwadze rosnące zainteresowanie przedsiębiorców udzielaniem koncesji lub innych świadczeń na usługi i produkty, chcielibyśmy zainicjować prace nad aplikacją multimedialną, która ułatwiłaby wyszukiwanie takich miejsc, dodając je do interaktywnego mapowanie i budowanie społeczności wspierającej weteranów.

Aplikacja powinna mieć funkcję komunikowania się, czyli wysyłania wiadomości lub publikowania ich w aplikacji. Nazwa aplikacji lub jej logotyp może ulec zmianie.

Aplikacja Veteran pomoże weteranom znaleźć takie miejsca, dodać je do interaktywnej mapy i zbudować społeczność. Dla właścicieli firm będzie to narzędzie, z którego skorzystają, aby wyrazić podziękowania za usługę i wspierać środowisko.

Do tej pory do programu, który nieoficjalnie nazywa się „Miejsce przyjazne weteranom” przystąpiło wiele firm, ale nie ma narzędzia do zarządzania tymi miejscami. Nowa aplikacja przyczyni się do wsparcia tego procesu w Polsce. Będzie to także nowatorskie rozwiązanie nie tylko w Polsce, ale i na świecie, które przyczyni się do edukacji w zakresie służby zagranicznej żołnierzy Wojska Polskiego, oficerów innych służb oraz pracowników cywilnych.

NAGRODA

15.000 PLN

MATERIAŁY DO POBRANIA

Regulamin HackYeah 2020