Rusza kolejna edycja konkursu Ministra Obrony Narodowej o nagrodę im. Mariana Rejewskiego za najlepszą pracę inżynierską, licencjacką, magisterską i rozprawę doktorską poświęconą cyberbezpieczeństwu i kryptologii.

15.05.2020 12:21
Interesujesz się cyberbezpieczeństwem lub kryptologią i obroniłeś pracę dyplomową związaną z tym obszarem? Weź udział w II edycji konkursu o Nagrodę im. Mariana Rejewskiego!

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach:

I. na najlepszą pracę inżynierską, licencjacką i magisterską;

II. na najlepszą rozprawę doktorską

Cyberbezpieczeństwo jest dla resortu obrony narodowej jednym z priorytetowych obszarów działania, dlatego ponownie chcemy wyróżnić autorów najlepszych prac, popularyzować wiedzę, budować świadomość i zainteresowanie oraz inspirować środowisko akademickie do prowadzenia badań i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. 

Do udziału w konkursie zapraszamy absolwentów polskich uczelni, którzy obronili prace nie wcześniej niż dnia 1 października 2018 r. Prace muszą być napisane w języku polskim i wpisywać się w szeroko rozumianą tematykę cyberbezpieczeństwa lub kryptologii.

Łączna pula nagród w konkursie wynosi 43.000 zł.

Autorzy prac powinni dokonać zgłoszenia do dnia 11 września 2020 r.  w formie papierowej lub elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie dostępnym w zakładce  Konkursy.